Football (Mon, Apr 21)
Website Clock :
Football 10:00 International Friendly FK Viktoria Zizkov B vs FC Haje JM
Football 12:00 International Friendly Aegon Future Cup 2014 - U17 Teams
Football 12:00 International Friendly Aegon Future Cup 2014 - U17 Teams
Football 12:00 International Friendly Aegon Future Cup 2014 - U17 Teams
Football 13:00 Norway - Adeccoligaen Fredrikstad vs Hodd
Football 13:00 Danish Superligaen SonderjyskE vs FC Nordsjaelland
Football 13:15 English League One Leyton Orient vs Wolverhampton Wanderers
Football 13:15 English League One Leyton Orient vs Wolverhampton Wanderers
Football 13:15 English League One Leyton Orient vs Wolverhampton Wanderers
Football 13:15 English League One Leyton Orient vs Wolverhampton Wanderers
Football 13:15 English League One Leyton Orient vs Wolverhampton Wanderers
Football 13:45 Danish Superligaen Silkeborg IF vs Marienlyst
Football 14:00 Swiss Cup FC Zurich vs FC Basel
Football 14:00 Swiss Cup FC Zurich vs FC Basel
Football 14:00 Swiss Cup FC Zurich vs FC Basel
Football 14:30 Belgium Jupiler League Club Brugge KV vs Standard de Liege
Football 14:30 Belgium Jupiler League Club Brugge KV vs Standard de Liege
Football 14:30 India ONGC I League Dempo SC vs Bengaluru FC
Football 14:30 Dutch Jupiler League FC Den Bosch vs FC Dordrecht
Football 14:30 International Friendly Live Celebration of the 96 - Liverpool Legends
Football 14:30 Dutch Jupiler League Willem II vs Stormvogels Telstar
Football 15:00 Swedish Allsvenskan Atvidabergs FF vs Gefle IF
Football 15:00 Swedish Allsvenskan Atvidabergs FF vs Gefle IF
Football 15:00 Swedish Allsvenskan Falkenbergs FF vs IF Elfsborg
Football 15:00 Swedish Allsvenskan Falkenbergs FF vs IF Elfsborg
Football 15:00 Danish Superligaen FC Midtjylland vs Viborg FF
Football 15:00 Danish Superligaen FC Midtjylland vs Viborg FF
Football 15:00 Bulgaria - A PFG Levski Sofia vs CSKA Sofia
Football 15:30 Norwegian Elitserien Aalesunds FK vs IK Start Kristiansand
Football 15:30 International Friendly Gilette Soccer Special
Football 15:30 Norwegian Elitserien Valerenga IF vs Sandnes Ulf
Football 15:30 Norwegian Elitserien Viking Stavanger vs FK Haugesund
Football 16:00 English Championship Birmingham City vs Blackburn Rovers
Football 16:00 English Championship Burnley FC vs Wigan Athletic
Football 16:00 Croatian League NK Istra 1961 vs NK Slaven Koprivnica
Football 16:00 English Championship Queens Park Rangers vs Watford FC
Football 16:30 Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Prague vs Viktoria Plzen
Football 17:00 Danish Superligaen Aarhus GF vs Brondby IF
Football 17:00 International Friendly FC Cechie Uhrineves vs SK Zbraslav
Football 17:00 International Friendly FK Admira Praha B vs Sokol Kralovice
Football 17:00 Russian First Division Mordovia Saransk vs Luch Vladivostok
Football 17:00 Russian Premier League Volga Nizhny Novgorod vs FK Rostov
Football 17:30 Romanian Liga 1 FC Timisoara vs Universitatea Cluj
Football 17:30 Swedish Allsvenskan IF Brommapojkarna vs Orebro SK
Football 17:30 Swedish Allsvenskan Malmo FF vs Djurgardens IF
Football 18:00 Croatian League Dinamo Zagreb vs Hrvatski Drago
Football 18:00 Croatian League HNK Hajduk Split vs NK Lokomotiva Zagreb
Football 18:00 Belgium Jupiler League KRC Genk vs RSC Anderlecht FC
Football 18:00 Norwegian Elitserien Molde FK vs Sarpsborg 08 FF
Football 18:00 Norwegian Elitserien Odd Grenland vs Stabaek IF
Football 18:00 Norwegian Elitserien SK Brann Bergen vs Lillestrom SK
Football 18:00 Norwegian Elitserien Sogndal vs Stromsgodset
Football 18:15 English Football Conference Premier Barnet FC vs Braintree Town
Football 18:15 English Championship Leeds United vs Nottingham Forest FC
Football 18:30 International Friendly Eurogoals
Football 18:30 Romanian Liga 1 FC Brasov vs CS Concordia Chiajna
Football 18:30 Austrian Erste Liga SV Mattersburg vs KSV 1919
Football 19:00 Turkish Superlig Antalyaspor vs Sivasspor
Football 19:00 Danish Superligaen FC Kobenhavn vs Esbjerg FB
Football 19:00 Norwegian Elitserien FK Bodo Glimt vs Rosenborg BK
Football 19:00 Argentina Primera Division Godoy Cruz vs Atletico de Rafaela
Football 19:00 Israel Ligat Al Hapoel Haifa FC vs Beitar Jerusalem
Football 19:00 Turkish Superlig Karabukspor vs Eskisehirspor
Football 19:00 Portuguese Liga Sagres Vitoria Setubal vs Sporting Braga
Football 19:20 Swedish Allsvenskan Hammarby vs Angelholm
Football 19:50 Israel Ligat Al Bnei Sakhnin FC vs Maccabi Tel Aviv
Football 20:00 GNF 1 Morocco HUSA Agadir vs Renaissance de Berkane
Football 20:00 Romanian Liga 1 Viitorul Constanta vs Steaua Bucharest
Football 20:15 German 2. Bundesliga 1. FC Koln vs VFL Bochum
Football 20:30 French Ligue 2 Berrichonne de Chateauroux vs RC Lens
Football 20:30 International Friendly Voetbal International
Football 21:00 Portuguese Liga Sagres FC Porto vs Rio Ave FC
Football 21:00 English Premier League Manchester City vs West Bromwich Albion
Football 21:15 Argentina Primera Division Gimnasia La Plata vs All Boys
Football 22:00 Spanish Primera Division Malaga CF vs Villarreal CF
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!